Purkuautot passenger cars Renault Captur

Purkuautot passenger cars Renault Captur  2019/1

Renault Captur

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur II (RJB), SUV, 2020 1.6 E-Tech 145 2023/10

Renault Captur

Captur II (RJB), SUV, 2020 1.6 E-Tech 145

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 65.00065.000
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur II (RJB), SUV, 2020 1.3 TCE 130 16V 2021/3

Renault Captur

Captur II (RJB), SUV, 2020 1.3 TCE 130 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 87.45087.450
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V 2019/10

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 72.61572.615
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 1.3 TCE 150 16V 2018/7

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 1.3 TCE 150 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 95.00095.000
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC 2017/4

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 9.4199.419
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V 2015/6

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 153.081153.081
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R) SUV 0.9 Energy TCE 12V (H4B-412(H4B-G4)) [66kW]  (06-201=
3/...) 2017/5

Renault Captur

Captur I (2R) SUV 0.9 Energy TCE 12V (H4B-412(H4B-G4)) [66kW] (06-201= 3/...)

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 121.860121.860
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V 2019/12

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 78.01978.019
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V 2013/7

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 104.511104.511
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur II (RJB), SUV, 2020 1.6 E-Tech 160 2021/5

Renault Captur

Captur II (RJB), SUV, 2020 1.6 E-Tech 160

Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V 2017/11

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini

Renault Purkuautot passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Renault auton avulla voit ostaa Renault edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Renault vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Renault purkamassa autoja ja käytettyjä Renault osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Renault purettuja autoja ja käytettyjä Renault osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Renault osat tytäryhtiöiltämme

Schadeautos.nl -sivustolta ostat vaurioituneita autoja, purettuja autoja, käytettyjä autoja ja varaosia nopeasti, yksinkertaisesti ja turvallisesti. Koska teemme liiketoimintaa vain luotettavien yritysten kanssa, olet aina varma laadusta ja hyvästä palvelusta.

Renault vaurioituneita autoja ja autojen purkamista

Renault -osien lisäksi löydät useita Renault autojen purkamista Schadeautos.nl-alustan kautta ja Renault vaurioituneita autoja. Tällä tavoin tarjoamme kokonaisratkaisun niille, jotka etsivät edullisia ja laadukkaita tuotteita valmistajalta Renault. Kaikki palveluntarjoajat, jotka löydät Schadeautos.nl:n kautta, ovat sidoksissa Ajoneuvovakuutuskauppayhdistyksen (VSV) ja VbV (Ajoneuvorikollisuuden vakuutusvirasto) -säätiöön. Ajoneuvot tulevat suoraan vakuutusyhtiöiltä. Joten olet aina varma vastuullisesta ja turvallisesta ostoksesta.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Purkuautot passenger cars Dodge Nitro  2007/1

Dodge Nitro

Ensimmäinen rekisteröinti: 20072007
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Renault Kangoo  2021/7

Renault Kangoo

Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 99.42899.428
Purkuautot passenger cars Dacia Sandero  2024/1

Dacia Sandero

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Volkswagen Bora  1999/2

Volkswagen Bora

Ensimmäinen rekisteröinti: 19991999
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 388.566388.566
Purkuautot passenger cars Porsche Cayenne  2023/1

Porsche Cayenne

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Ford Transit Courier Van Transit Courier 2017/1

Ford Transit Courier Van

Transit Courier

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 134.133134.133
Purkuautot passenger cars Derbi Captur Senda 6V 50 1996/5

Derbi Captur

Senda 6V 50

€ 1.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 19961996
matkamittarin lukema: 13.42713.427
Purkuautot passenger cars Volkswagen Caddy  2019/3

Volkswagen Caddy

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 11
Purkuautot passenger cars Renault Mégane Cabrio 1.6 2000/6

Renault Mégane

Cabrio 1.6

Ensimmäinen rekisteröinti: 20002000
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 333.363333.363
Purkuautot passenger cars Dacia Dokker STEPWAY 2017/1

Dacia Dokker

STEPWAY

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini