Purkuautot passenger cars Renault Captur

Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur II (RJB), SUV, 2020 1.6 E-Tech 160 2021/10
Uusi

Renault Captur

Captur II (RJB), SUV, 2020 1.6 E-Tech 160

Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 99.53999.539
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V 2019/3
Uusi

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 148.492148.492
Purkuautot passenger cars Renault Captur J87 1.2TCe Intens 2017/10

Renault Captur

J87 1.2TCe Intens

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC 2015/3

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC

Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 169.566169.566
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC 2017/9

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 87.87887.878
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V 2014/4

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 0.9 Energy TCE 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 168.110168.110
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 1.5 Energy dCi 90 FAP 2015/10

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 1.5 Energy dCi 90 FAP

Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 113.848113.848
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC 2014/3

Renault Captur

Captur I (2R), SUV, 2013 1.2 TCE 16V EDC

Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 140.000140.000
Purkuautot passenger cars Renault Captur Captur II (RJB), SUV, 2020 1.0 TCe 90 12V 2022/1

Renault Captur

Captur II (RJB), SUV, 2020 1.0 TCe 90 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 13.31213.312

Renault Captur

Captur II (RJB), SUV, 2020 1.0 TCe 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Renault Captur 0.9 TCe 2019/5

Renault Captur

0.9 TCe

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Renault Captur R 2017/4

Renault Captur

R

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini

Renault Purkuautot passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Renault auton avulla voit ostaa Renault edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Renault vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Renault purkamassa autoja ja käytettyjä Renault osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Renault purettuja autoja ja käytettyjä Renault osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Renault osat tytäryhtiöiltämme

Schadeautos.nl -sivustolta ostat vaurioituneita autoja, purettuja autoja, käytettyjä autoja ja varaosia nopeasti, yksinkertaisesti ja turvallisesti. Koska teemme liiketoimintaa vain luotettavien yritysten kanssa, olet aina varma laadusta ja hyvästä palvelusta.

Renault vaurioituneita autoja ja autojen purkamista

Renault -osien lisäksi löydät useita Renault autojen purkamista Schadeautos.nl-alustan kautta ja Renault vaurioituneita autoja. Tällä tavoin tarjoamme kokonaisratkaisun niille, jotka etsivät edullisia ja laadukkaita tuotteita valmistajalta Renault. Kaikki palveluntarjoajat, jotka löydät Schadeautos.nl:n kautta, ovat sidoksissa Ajoneuvovakuutuskauppayhdistyksen (VSV) ja VbV (Ajoneuvorikollisuuden vakuutusvirasto) -säätiöön. Ajoneuvot tulevat suoraan vakuutusyhtiöiltä. Joten olet aina varma vastuullisesta ja turvallisesta ostoksesta.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Purkuautot passenger cars BMW M3 E92 M3 2008/1

BMW M3

E92 M3

Ensimmäinen rekisteröinti: 20082008
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Mazda Tribute  2005/1

Mazda Tribute

Ensimmäinen rekisteröinti: 20052005
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Audi A3 Sportback 1.6 2006/11

Audi A3

Sportback 1.6

Ensimmäinen rekisteröinti: 20062006
polttoainetta: bensiinibensiini