| egen identifiering: | V1202614222 |
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | Golf Golf VI (5K1) Hatchback 1.4 16V (CGGA) [59kW] (10-2008/11-2012) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 59 kW |
| motorstorlek: | 1390 CC |
| 1: a antagning: | 2009 / 9 |
| vägmätaravläsning: | 273.447 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WVWZZZ1KZAP01**** |
| motorkod: | CGGA |
| växellåda kod: | LEG |
| Färg: | ly3d tornadorot |
| antal dörrar: | 3 |
| vikt: | 1.117 kg |
alternativ
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
lichtmetalen velgen