| egen identifiering: | V1202612101 |
| varumärke: | BMW |
| modell: | X3 X3 (E83) SUV 3.0sd 24V (M57-D30(306D5)) [210kW] (09-2006/08-2008) |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 210 kW |
| motorstorlek: | 2993 CC |
| 1: a antagning: | 2007 / 11 |
| vägmätaravläsning: | 264.997 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WBAPD72070WD5**** |
| motorkod: | M57-D30(306D5) |
| växellåda kod: | GA6HP26Z |
| Färg: | grijs a08 silbergrau metallic |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.850 kg |
alternativ
19 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
koplamp sproeiers
lichtmetalen velgen=
metallic lak
pdc
regensensor