
| varumärke: | Opel |
| modell: | Crossland X 1.2Turbo 81kW Online Edition |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 81 kW |
| motorstorlek: | 1199 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| 1: a antagning: | 2018 / 1 |
| MOT godkänd till och med: | 30-10-2026 |
| vägmätaravläsning: | 129.973 KM |
| : | € 5.200 |
| : | € 4.600 |
| : | € 4.600 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.134 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-rechts motorkap voorschade achterscherm deur-achter rechterschade voorscherm alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
Innovation 1.2-Turbo 110pk Automaat Navi Led Climatecontrol CruiseControl Stoelverwarming Lichtautomaat Privacyglas Stuurwiel met verwarming inklapbare buitenspiegels Dimmende binnenspiegel Half leren bekleding trekhaak 16-inch Opel velgen
