
| Merke: | Peugeot |
| Mote modell: | 3008 1.2PureTech 96kW Automaat Lease Premium |
| brensel: | bensin |
| makt: | 96 kW |
| motorstørrelse: | 1199 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2021 / 4 |
| MOT godkjent til og med: | 06-04-2027 |
| kilometerstand: | 115.000 KM |
| : | € 13.500 |
| : | € 11.450 |
| : | € 9.450 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.295 kg |
| skader: | Poging tot diefstal Komt geen stroom op Deuk in katalysator Start niet Attempted theft No power Dent in catalytic converter Won\'t start |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
1.2T PureT 131pk 6-bak GT-Line - 54dkm nap - pano - sfeerverl - keyless - camera - line + side + front assist
