| egen identifikasjon: | 6512 |
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Corsa 1.2 16V Enjoy Airco Cruise |
| brensel: | bensin |
| makt: | 59 kW |
| motorstørrelse: | 1229 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2008 / 2 (2008 / 2) |
| MOT godkjent til og med: | 14-09-2026 |
| kilometerstand: | 120.050 KM |
| : | € 1.075 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 1.028 kg |
| CO2-utslipp: | 139 g/km |
| særegenheter: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Corsa Type: 1.2 16V Enjoy Airco Cruise Modelreeks: okt. 2006 - jan. 2009 Modelcode: D
Technische informatie Koppel: 110 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 13,9 s Topsnelheid: 168 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 404 x 171 x 149 cm Wielbasis: 251 cm
Gewichten Laadvermogen: 547 kg GVW: 1.575 kg Max. trekgewicht: 850 kg (ongeremd 450 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: B
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2) Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Historie Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare voorschade Beschadiging bijrijdersdeur Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
alternativer
Kollisjonsputer
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Underholdning
- audio-cd-speler
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
Komfort (interiør)
- boardcomputer
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Komfort (utvendig)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ytre
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afst. bed. voor centr. deurvergr.
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Metaal-/micakleur
Stuur verstelbaar