
| Merke: | Land Rover |
| Mote modell: | Range Rover Evoque 2.0Si4 177kW Automaat HSE Dynamic |
| brensel: | bensin |
| makt: | 177 kW |
| motorstørrelse: | 1997 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2017 / 10 |
| MOT godkjent til og med: | 12-10-2026 |
| kilometerstand: | 180.676 KM |
| : | € 12.350 |
| : | € 10.100 |
| : | € 10.100 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.740 kg |
| skader: | versnellingsbak-defect motor-loopt Storing versnellingsbak |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
2.2 TD4 PANO/MERIDIAN/CAMERA/LED/MEMORY/FULL OPTIONS!
Range Rover Evoque (LVJ/LVS) SUV 2.0 eD 150 16V (204DTD(AJ20D4)) [110k= W] (06-2015/12-2019)
2.2 TD4 16V 5-drs. SUV 4Dr Diesel 2.179cc 110kW (150pk) 4x4
