Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy  picture 1
Volkswagen Caddy  picture 2
Volkswagen Caddy  picture 3
Volkswagen Caddy  picture 4
Volkswagen Caddy  picture 5
Volkswagen Caddy  picture 6
Volkswagen Caddy  picture 7
egen identifikasjon:0
Merke:Volkswagen
Mote modell:Caddy
makt:75 kW
motorstørrelse:1600 CC
girkassetype:handgeschakeld
1. opptak:0 / 0
kilometerstand:5.124 KM
Mva. / margin:margin
motorkode:CAYD
girkassekode:MLS
farge:blauw
antall dører:2
særegenheter:De carrosserie wordt niet verkocht en de airbags zijn niet aanwezig.

Ønsker du mer informasjon om dette kjøretøyet? Ta kontakt med oss ​​via

sist sett

bruktbiler bedrijf Volkswagen Caddy Kasten Trendline BMT 2020/2
eksportpris
€ 13.950

Volkswagen Caddy

Kasten Trendline BMT

€ 13.950
1. opptak: 20202020
brensel: dieseldiesel
kilometerstand: 57.32857.328
bruktbiler bedrijf Volkswagen Caddy 2.0 TDI Kasten 2005/1

Volkswagen Caddy

2.0 TDI Kasten

€ 1.000
1. opptak: 20052005
brensel: dieseldiesel
kilometerstand: 320.000320.000
bruktbiler bedrijf Fiat Panda Panda (169), Hatchback, 2003 / 2013 1.1 Fire 2005/3

Fiat Panda

Panda (169), Hatchback, 2003 / 2013 1.1 Fire

1. opptak: 20052005
brensel: bensinbensin
kilometerstand: 243.791243.791
bruktbiler bedrijf Volkswagen T-Cross 1.0tsi life 2022/2
eksportpris
€ 7.775

Volkswagen T‑Cross

1.0tsi life

€ 9.000
1. opptak: 20222022
brensel: bensinbensin
kilometerstand: 94.35094.350
bruktbiler bedrijf Volkswagen ID.3 FIRST PLUS 58KW 2020/12
eksportpris
€ 10.250

Volkswagen ID.3

FIRST PLUS 58KW

€ 12.500
1. opptak: 20202020
brensel: elektriskelektrisk
kilometerstand: 18.00018.000
bruktbiler bedrijf Renault Scenic 1.6 16v 2009/5

Renault Scenic

1.6 16v

1. opptak: 20092009
brensel: bensinbensin
kilometerstand: 5.1245.124
bruktbiler bedrijf Volkswagen Caddy maxi kombi trendline 2015/2

Volkswagen Caddy maxi

kombi trendline

1. opptak: 20152015
brensel: dieseldiesel
kilometerstand: 5.1245.124
bruktbiler bedrijf Mitsubishi Eclipse Cross Eclipse Cross (GK/GL), SUV, 2017 1.5 Turbo 16V 2WD 2019/5

Mitsubishi Eclipse Cross

Eclipse Cross (GK/GL), SUV, 2017 1.5 Turbo 16V 2WD

1. opptak: 20192019
brensel: bensinbensin
kilometerstand: 61.20861.208
bruktbiler bedrijf Mazda 2 1.3 BIFUEL GT-M LINE LPG ONDERBOUW 2011/10
ny

Mazda 2

1.3 BIFUEL GT-M LINE LPG ONDERBOUW

€ 1.950
1. opptak: 20112011
brensel: LPGLPG
kilometerstand: 207.515207.515