Vaurioauto passenger cars Peugeot

Vaurioauto  passenger cars Peugeot 208  2023/2
vientihinta
€ 3.300

Peugeot 208

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 50.74650.746
Vaurioauto  passenger cars Peugeot Boxer  2025/11
vientihinta
€ 11.600

Peugeot Boxer

Ensimmäinen rekisteröinti: 20252025
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 4.3114.311
Vaurioauto  passenger cars Peugeot Expert  2023/8
vientihinta
€ 5.950

Peugeot Expert

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 145.252145.252
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 208  2024/11
vientihinta
€ 6.750

Peugeot 208

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 6.4236.423
Vaurioauto  passenger cars Peugeot Boxer  2025/2
vientihinta
€ 9.800

Peugeot Boxer

Ensimmäinen rekisteröinti: 20252025
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 21.31821.318
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 208 1.2 Hybrid 110 e-DCS6 Style 2026/1

Peugeot 208

1.2 Hybrid 110 e-DCS6 Style

€ 8.600
Ensimmäinen rekisteröinti: 20262026
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 15.34015.340
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 208 1.0 VTi Access 2014/3

Peugeot 208

1.0 VTi Access

€ 1.150
Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 208.089208.089
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 308 II SW ACTIVE PAC 2021/8
vientihinta
€ 4.250

Peugeot 308

II SW ACTIVE PAC

€ 5.143
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 119.584119.584
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 208 1.2 GT Puretech 101Pk *Navi/Clima/Camera 2023/1
vientihinta
€ 7.350

Peugeot 208

1.2 GT Puretech 101Pk *Navi/Clima/Camera

€ 9.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 81.15081.150
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 508 1.6 e-thp clima/navi 2015/7

Peugeot 508

1.6 e-thp clima/navi

€ 3.800
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 188.028188.028
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 208 1.2 PureTech 100 GT 5drs 2024/10
vientihinta
€ 3.099

Peugeot 208

1.2 PureTech 100 GT 5drs

€ 3.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 23.47523.475
Vaurioauto  passenger cars Peugeot 208 1.2 PureTech 5-drs Navi Airco 2017/10

Peugeot 208

1.2 PureTech 5-drs Navi Airco

€ 1.850
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 244.070244.070

Peugeot Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Peugeot auton avulla voit ostaa Peugeot edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Peugeot vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Peugeot vaurioituneet automallit

Alustamme kautta voit helposti etsiä ja löytää ihanteellisen nimen vaurioituneen auton. Valitse haluamasi malli, valmistusvuosi, polttoainetyyppi ja voimansiirtotyyppi ja näet välittömästi koko tuotevalikoiman kaikilla tytäryhtiöillä. Jälleenmyyjien varastostamme löydät muun muassa:

Peugeot purkamassa autoja ja käytettyjä Peugeot osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Peugeot purettuja autoja ja käytettyjä Peugeot osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Hyundai Getz PROBLEM KEY INGNITIO 2007/5
vientihinta
€ 1.000

Hyundai Getz

PROBLEM KEY INGNITIO

€ 1.000
Ensimmäinen rekisteröinti: 20072007
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 197.126197.126
Vaurioauto  passenger cars Citroën C1  2018/7

Citroën C1

Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 47.62647.626
Vaurioauto  passenger cars Citroën C3  2023/8
vientihinta
€ 5.500

Citroën C3

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 32.17032.170
Vaurioauto  passenger cars Opel Movano  2017/3

Opel Movano

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: dieseldiesel
Vaurioauto  passenger cars Fiat Punto PROBLEM MOTOR 2011/12
vientihinta
€ 600

Fiat Punto

PROBLEM MOTOR

€ 600
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 200.621200.621
Vaurioauto  passenger cars Iveco Daily  2020/1

Iveco Daily

Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: dieseldiesel
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen e-Golf  2015/6

Volkswagen e‑Golf

€ 4.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 159.515159.515
Vaurioauto  passenger cars Laika  Kosmo 6.0 2021/7

Laika

Kosmo 6.0

€ 41.900
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 35.28835.288
Vaurioauto  passenger cars Renault Clio  2023/6

Renault Clio

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 17.73217.732
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Golf 1.4 2006/12

Volkswagen Golf

1.4

Ensimmäinen rekisteröinti: 20062006
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 178.487178.487