Purkuautot passenger cars Opel Combo

Purkuautot passenger cars Opel Combo Combo Cargo, Van, 2018 1.6 CDTI 100 2019/3
Uusi

Opel Combo

Combo Cargo, Van, 2018 1.6 CDTI 100

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 205.714205.714
Uusi

Opel Combo

Combo (Corsa C), Van, 2001 / 2012 1.3 CDTI 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20082008
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 187.608187.608
Purkuautot passenger cars Opel Combo Combo, Van, 2012 / 2018 1.3 CDTI 16V ecoFlex 2016/11
Uusi

Opel Combo

Combo, Van, 2012 / 2018 1.3 CDTI 16V ecoFlex

Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 162.897162.897
Purkuautot passenger cars Opel Combo Combo Cargo, Van, 2018 1.6 CDTI 75 2019/1

Opel Combo

Combo Cargo, Van, 2018 1.6 CDTI 75

Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 206.927206.927
Purkuautot passenger cars Opel Combo Combo Van 1.3 CDTI 16V ecoFlex (A13FD) [66kW]  (02-2012/12-2018) 2013/2

Opel Combo

Combo Van 1.3 CDTI 16V ecoFlex (A13FD) [66kW] (02-2012/12-2018)

Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 279.774279.774
Purkuautot passenger cars Opel Combo Combo Cargo, Van, 2018 1.5 CDTI 100 2020/11

Opel Combo

Combo Cargo, Van, 2018 1.5 CDTI 100

Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 168.464168.464
Purkuautot passenger cars Opel Combo Combo, Van, 2012 / 2018 1.6 CDTI 16V 2015/7

Opel Combo

Combo, Van, 2012 / 2018 1.6 CDTI 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 175.561175.561
Purkuautot passenger cars Opel Combo Combo (Corsa C), Van, 2001 / 2012 1.7 DTI 16V 2003/3

Opel Combo

Combo (Corsa C), Van, 2001 / 2012 1.7 DTI 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20032003
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 175.283175.283
Purkuautot passenger cars Opel Combo  2023/6

Opel Combo

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 32.60132.601
Purkuautot passenger cars Opel Combo 1.5 HDI 2022/9

Opel Combo

1.5 HDI

Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Opel Combo Combo (Corsa C), Van, 2001 / 2012 1.7 CDTi 16V 2009/3

Opel Combo

Combo (Corsa C), Van, 2001 / 2012 1.7 CDTi 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20092009
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 172.367172.367
Purkuautot passenger cars Opel Combo Combo, Van, 2012 / 2018 1.6 CDTI 16V ecoFlex 2012/1

Opel Combo

Combo, Van, 2012 / 2018 1.6 CDTI 16V ecoFlex

Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 179.248179.248

Opel Purkuautot passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Opel auton avulla voit ostaa Opel edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Opel vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Opel purkamassa autoja ja käytettyjä Opel osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Opel purettuja autoja ja käytettyjä Opel osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Opel osat tytäryhtiöiltämme

Schadeautos.nl -sivustolta ostat vaurioituneita autoja, purettuja autoja, käytettyjä autoja ja varaosia nopeasti, yksinkertaisesti ja turvallisesti. Koska teemme liiketoimintaa vain luotettavien yritysten kanssa, olet aina varma laadusta ja hyvästä palvelusta.

Opel vaurioituneita autoja ja autojen purkamista

Opel -osien lisäksi löydät useita Opel autojen purkamista Schadeautos.nl-alustan kautta ja Opel vaurioituneita autoja. Tällä tavoin tarjoamme kokonaisratkaisun niille, jotka etsivät edullisia ja laadukkaita tuotteita valmistajalta Opel. Kaikki palveluntarjoajat, jotka löydät Schadeautos.nl:n kautta, ovat sidoksissa Ajoneuvovakuutuskauppayhdistyksen (VSV) ja VbV (Ajoneuvorikollisuuden vakuutusvirasto) -säätiöön. Ajoneuvot tulevat suoraan vakuutusyhtiöiltä. Joten olet aina varma vastuullisesta ja turvallisesta ostoksesta.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Purkuautot passenger cars Ford Transit  2016/6

Ford Transit

Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Smart Forfour 1.1 pulse 2005/4

Smart Forfour

1.1 pulse

€ 1.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20052005
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 142.821142.821
Purkuautot passenger cars Ford Mondeo 2000CC - TDCI - 6VIT 2015/1

Ford Mondeo

2000CC - TDCI - 6VIT

Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Kempf SKM 43 Kipper 2019/9

Kempf SKM

43 Kipper

€ 8.450
Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
Purkuautot passenger cars Renault Master  2013/1

Renault Master

Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 189.184189.184
Purkuautot passenger cars Suzuki Combo BURGMAN 2014/7
vientihinta
€ 800

Suzuki Combo

BURGMAN

Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
matkamittarin lukema: 68.99768.997
Purkuautot passenger cars Dacia Duster Duster 2 2017/7

Dacia Duster

Duster 2

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Overige Combo reclame opel 2007/1

Overige Combo

reclame opel

€ 150
Ensimmäinen rekisteröinti: 20072007