Purkuautot passenger cars Mercedes EQB

Purkuautot passenger cars Mercedes EQB EQB (X243), SUV, 2021 250+ 71 kWh 2025

Mercedes EQB

EQB (X243), SUV, 2021 250+ 71 kWh

Ensimmäinen rekisteröinti: 20252025
polttoainetta: sähköinensähköinen
Purkuautot passenger cars Mercedes EQB EQB (X243), SUV, 2021 250+ 71 kWh 2025

Mercedes EQB

EQB (X243), SUV, 2021 250+ 71 kWh

Ensimmäinen rekisteröinti: 20252025
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 11
Purkuautot passenger cars Mercedes EQB EQB (X243), SUV, 2021 300 4-Matic 2022/6

Mercedes EQB

EQB (X243), SUV, 2021 300 4-Matic

Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 43.65743.657
Purkuautot passenger cars Mercedes EQB  2024/3

Mercedes EQB

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 40.24240.242
Purkuautot passenger cars Mercedes EQB EQB, SUV, 2021 250+ 71 kWh 2024

Mercedes EQB

EQB, SUV, 2021 250+ 71 kWh

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: sähköinensähköinen

Mercedes Purkuautot passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Mercedes auton avulla voit ostaa Mercedes edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Mercedes vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Mercedes purkamassa autoja ja käytettyjä Mercedes osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Mercedes purettuja autoja ja käytettyjä Mercedes osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Mercedes osat tytäryhtiöiltämme

Schadeautos.nl -sivustolta ostat vaurioituneita autoja, purettuja autoja, käytettyjä autoja ja varaosia nopeasti, yksinkertaisesti ja turvallisesti. Koska teemme liiketoimintaa vain luotettavien yritysten kanssa, olet aina varma laadusta ja hyvästä palvelusta.

Mercedes vaurioituneita autoja ja autojen purkamista

Mercedes -osien lisäksi löydät useita Mercedes autojen purkamista Schadeautos.nl-alustan kautta ja Mercedes vaurioituneita autoja. Tällä tavoin tarjoamme kokonaisratkaisun niille, jotka etsivät edullisia ja laadukkaita tuotteita valmistajalta Mercedes. Kaikki palveluntarjoajat, jotka löydät Schadeautos.nl:n kautta, ovat sidoksissa Ajoneuvovakuutuskauppayhdistyksen (VSV) ja VbV (Ajoneuvorikollisuuden vakuutusvirasto) -säätiöön. Ajoneuvot tulevat suoraan vakuutusyhtiöiltä. Joten olet aina varma vastuullisesta ja turvallisesta ostoksesta.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Purkuautot passenger cars Volvo C-30 1.8 16v 2009/1

Volvo C‑30

1.8 16v

Ensimmäinen rekisteröinti: 20092009
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Opel Karl  2017/6

Opel Karl

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 1.6001.600
Purkuautot passenger cars BMW S 1000 R  2021/5

BMW S 1000 R

€ 5.450
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 14.00014.000
Purkuautot passenger cars Mitsubishi Space-star 1.0 Bright 2015/5

Mitsubishi Space‑star

1.0 Bright

€ 2.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 168.389168.389
Purkuautot passenger cars Dacia Logan  2010/5

Dacia Logan

€ 1.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 277.599277.599
Purkuautot passenger cars Mercedes Sprinter SPRINTER 319 CDI 2011/3

Mercedes Sprinter

SPRINTER 319 CDI

Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Opel Insignia 2.0 CDTi 2009/1

Opel Insignia

2.0 CDTi

Ensimmäinen rekisteröinti: 20092009
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Skoda Kamiq STYLE 2024/3
vientihinta
€ 13.250

Skoda Kamiq

STYLE

€ 13.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 27.61027.610
Purkuautot passenger cars Opel Vivaro  2023/5

Opel Vivaro

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 83.63883.638
Purkuautot passenger cars Renault Mégane Megane E-Tech EV40 Boost Charge Equilibre 2022/12
vientihinta
€ 8.900

Renault Mégane

Megane E-Tech EV40 Boost Charge Equilibre

€ 8.900
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 39.12439.124