
| egen identifiering: | 30783 |
| varumärke: | Seat |
| modell: | Ibiza 1.4-16V Airco |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 63 kW |
| motorstorlek: | 1390 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2009 / 1 |
| MOT godkänd till och med: | 18-12-2025 |
| vägmätaravläsning: | 272.806 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 3 |
| vikt: | 1.003 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Interieur: stoel links voor voor 2 x gat repareren: achterbumper spuiten voorbumper spuiten dak krasjes achterklep restijl deukje |
| särdrag: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland
1.0 EcoTSI 95pk FR Connect 5drs - nap - xenon - led - navi - clima - cruise - pdc v+a - 17 inch lmv - 1e eig - stoelverw