
| varumärke: | Audi |
| modell: | Rs3 2.5TFSI 294kW Automaat Quattro Panoramadak |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 294 kW |
| motorstorlek: | 2480 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2018 / 8 |
| MOT godkänd till och med: | 30-10-2026 |
| vägmätaravläsning: | 130.554 KM |
| : | € 23.950 |
| : | € 21.950 |
| : | € 21.950 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | wit |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.485 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-links radiateur-kapot voorschade deur-achter deur-voor voorraam vänster sida skadad dakairbag-stuk stoelairbag-links-stuk gebruikssporen auto-is-verrijdbaar Km stand onlogisch waarschijnlijk rond de 207000km |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
