
| varumärke: | Ford |
| modell: | C-Max 2.0-16V TITANIUM AUTOMAAT ! |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 107 kW |
| motorstorlek: | 1999 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2008 / 3 |
| MOT godkänd till och med: | 29-03-2026 |
| vägmätaravläsning: | 241.906 KM |
| : | € 1.350 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | bruin |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antal dörrar: | 4 |
| antal krockkuddar: | 2 |
| vikt: | 1.294 kg |
| skadestånd: | gebruikssporen APK VERLOPEN RADIO WERKT NIET |
| särdrag: | INRUILKOOPJE !!! APK VERLOPEN EN RADIO WERKT NIET ! ZO INGERUILD EN OOK ZO WEER WEG VOOR EEN ZEER SCHERPE EN VASTE ACTIE MEENEEMPRIJS ZO MEE DUS BELLEN VOOR DE LAATSTE PRIJS EN OF BIEDEN OP DEZE AUTO HEEFT GEEN ENKELE ZIN. VASTE PRIJS ! FIXED PRICE ! FESTEN PREIS ! EXPORT PREIS ! |
Hogeweg 38
5715PV Lierop
Nederland
C-Max (DXA) MPV 1.0 Ti-VCT EcoBoost 12V 125 (M1DA(Euro 5)) [92kW] (10= -2012/06-2019)
C-Max (DXA) MPV 1.6 SCTi 16V (JQDB(Euro 5)) [110kW] (12-2010/12-2014)=
