| egen identifiering: | V91796 |
| varumärke: | BMW |
| modell: | 3-serie 3 serie (E90), Sedan, 2005 / 2011 318i 16V |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 105 kW |
| motorstorlek: | 1995 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2009 / 1 |
| MOT godkänd till och med: | 16-03-2025 |
| vägmätaravläsning: | 202.211 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WBAPF51050A4***** |
| motorkod: | N43B20A |
| Färg: | zwart |
| kropp: | sedan |
| antal dörrar: | 4 |
Hanenpoel 4
2136NJ Zwaanshoek
Nederland