
| egen identifiering: | V198 |
| varumärke: | Mini |
| modell: | Mini Mini Open (R57), Cabrio, 2007 / 2015 1.6 16V Cooper |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 88 kW |
| motorstorlek: | 1599 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 6 |
| 1: a antagning: | 2009 / 6 |
| MOT godkänd till och med: | 01-01-1990 |
| vägmätaravläsning: | 93.568 KM |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| chassinummer: | WMWMR32000TX***** |
| motorkod: | N12B16A |
| växellåda kod: | GS6-55BG |
| Färg: | zwart |
| kropp: | cabriolet |
| antal dörrar: | 2 |
Dr de Blecourtstraat 98
6541 DL Nijmegen
Nederland