
| egen identifiering: | V27087 |
| varumärke: | BMW |
| modell: | 1-serie 1 serie (E87/87N), Hatchback 5-drs, 2003 / 2012 116i 1.6 16V |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 85 kW |
| motorstorlek: | 1596 CC |
| 1: a antagning: | 2006 / 4 |
| MOT godkänd till och med: | 24-04-2025 |
| vägmätaravläsning: | 345.516 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WBAUF11090PT***** |
| motorkod: | N45B16A |
| växellåda kod: | MTFLT3 |
| Färg: | zwart |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 4 |
Firmawei 6
8501 XL Joure
Nederland