| egen identifiering: | V1202616401 |
| varumärke: | Volvo |
| modell: | V-70 V70 (BW) Combi 2.0 D4 16V (D4204T5(Euro 6)) [133kW] (10-2013/04-2016)= |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 133 kW |
| motorstorlek: | 1969 CC |
| 1: a antagning: | 2014 / 11 |
| vägmätaravläsning: | 418.979 KM |
| : | € 2.950 |
| : | € 2.200  |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | YV1BW7381F132**** |
| motorkod: | D4204T5(Euro 6) |
| Färg: | bruin |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.558 kg |
| skadestånd: | de auto heeft gebruikerssporen start niet motor defect
|
alternativ
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling