
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | ID.4 77kWh 150kW Automaat First |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 150 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2020 / 12 |
| MOT godkänd till och med: | 29-12-2026 |
| vägmätaravläsning: | 122.294 KM |
| : | € 12.750 inklusive moms |
| : | € 12.750 |
| : | € 10.600 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 2.024 kg |
| skadestånd: | achterscherm deur-achter höger ytterdörr rechterschade achterklep achterlichten-rechts achterschade bumper reservewielbak alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee Gordels |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen InruiL! |
