| egen identifiering: | 6627 |
| varumärke: | Opel |
| modell: | Corsa 1.2 16V Enjoy Airco 5-Deurs LMV |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 59 kW |
| motorstorlek: | 1229 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| 1: a antagning: | 2007 / 1 (2007 / 1) |
| MOT godkänd till och med: | 21-07-2026 |
| vägmätaravläsning: | 233.011 KM |
| : | € 1.175 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.060 kg |
| CO2-utsläpp: | 139 g/km |
| särdrag: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Corsa Type: 1.2 16V Enjoy Airco 5-Deurs LMV Modelreeks: okt. 2006 - jan. 2009 Modelcode: D
Technische informatie Koppel: 110 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 13,9 s Topsnelheid: 168 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 404 x 174 x 149 cm Wielbasis: 251 cm
Gewichten Laadvermogen: 545 kg GVW: 1.605 kg Max. trekgewicht: 850 kg (ongeremd 500 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: B
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2) Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Historie Aantal eigenaren: 8
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Motorkap is wat dof van kleur Goed rijdende auto
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
alternativ
Krockkuddar
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Underhållning
- audio-cd-speler
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
Komfort (interiör)
- boardcomputer
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Komfort (exteriör)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Exteriör
- bumpers-in-carrosseriekleur
- lichtmetalen-velgen
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afst. bed. voor centr. deurvergr.
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Hoofdsteunen achter
Metaal-/micakleur
Radiovoorbereiding
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel