
| egen identifiering: | 32030 |
| varumärke: | Renault |
| modell: | Twingo 1.2-16V Automaat Airco Dynamique |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 56 kW |
| motorstorlek: | 1149 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2008 / 4 |
| MOT godkänd till och med: | 30-10-2026 |
| vägmätaravläsning: | 163.538 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | blauw |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 3 |
| vikt: | 930 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen schade: rechterzijde + achterzijde vervangen: scherm rechts voor deur rechts voor voorruit barst repareren: achterpaneel / vloer richten scherm rechts achter uitdeuken dorpel rechts voorbumper goed monteren |
| särdrag: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland