
| egen identifikasjon: | V160609 |
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 1-serie 1 serie (F21), Hatchback 3-drs, 2011 / 2019 116i 1.6 16V |
| brensel: | bensin |
| makt: | 100 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2013 / 3 |
| MOT godkjent til og med: | 30-09-2024 |
| kilometerstand: | 192.936 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WBA1D11080J8***** |
| motorkode: | N13B16A |
| girkassekode: | GA8HP45Z |
| farge: | rood |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 2 |
| antall kollisjonsputer: | 6 |
Gildenweg 33
1695 GD Blokker
Nederland
1 serie (F20), Hatchback 5-drs, 2011 / 2019 116d 1.6 16V Efficient Dynamics