
| Merke: | Tesla |
| Mote modell: | Model 3 75kWh Long Range 258kW AWD |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 258 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2019 / 6 |
| MOT godkjent til og med: | 27-06-2027 |
| kilometerstand: | 135.924 KM |
| : | € 14.350 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.831 kg |
| skader: | achterklep achterschade bumper reservewielbak alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
Long Range RWD 75 kWh Panorama FSD-3 Stoelverwarming 360Camera
