| egen identifikasjon: | 32014 |
| Merke: | Ford |
| Mote modell: | Galaxy 2.0-16V Ghia Motorschade |
| brensel: | bensin |
| makt: | 107 kW |
| motorstørrelse: | 1999 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2009 / 3 |
| MOT godkjent til og med: | 24-04-2027 |
| kilometerstand: | 249.836 KM |
| : | € 1.550 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.597 kg |
| skader: | alle-airbags-oké chassis-oké staat-recht-op-de-wielen schade: bodem schade motorschade vervangen: motor staat vast subframe draagarm rechts voor radiateurs veerpoot links voor olie filter band rechts achter
|
| særegenheter: | compleet-kenteken
|
alternativer
airco automatisch
airco separaat achter
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
audioinstallatie met CD-speler
bestuurdersairbag
binnenspiegel automatisch dimmend
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
cruise control
dakrails
dimlichten automatisch
elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
elektrische ramen voor en achter
elektronische remkrachtverdeling
houtafwerking interieur
knie airbag(s)
lendesteun(en) verstelbaar
lichtmetalen velgen 17\\\\\\\"
mistlampen voor
passagiersairbag
regensensor
ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
stuur en versnellingspook (kunst)leder
velours bekleding
verwarmde voorruit
zij airbag(s) voor