
| Merke: | Audi |
| Mote modell: | Rs3 2.5TFSI 294kW Automaat Quattro Panoramadak |
| brensel: | bensin |
| makt: | 294 kW |
| motorstørrelse: | 2480 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2018 / 8 |
| MOT godkjent til og med: | 30-10-2026 |
| kilometerstand: | 130.554 KM |
| : | € 23.950 |
| : | € 21.950 |
| : | € 21.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | wit |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.485 kg |
| skader: | bumper koplamp-links radiateur-kapot voorschade deur-achter deur-voor venstre side skadet voorraam dakairbag-stuk stoelairbag-links-stuk gebruikssporen auto-is-verrijdbaar Km stand onlogisch waarschijnlijk rond de 207000km |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
