| egen identifikasjon: | 31934 |
| Merke: | Seat |
| Mote modell: | Ibiza 1.4-16V Airco Reference |
| brensel: | bensin |
| makt: | 55 kW |
| motorstørrelse: | 1390 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2005 / 8 |
| MOT godkjent til og med: | 18-09-2026 |
| kilometerstand: | 244.616 KM |
| : | € 450 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 1.003 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen rondom gebruikerssporen
|
| særegenheter: | compleet-kenteken
|
alternativer
achterbank neerklapbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
passagiersairbag
stuurbekrachtiging