
| egen identifikasjon: | V198 |
| Merke: | Mini |
| Mote modell: | Mini Mini Open (R57), Cabrio, 2007 / 2015 1.6 16V Cooper |
| brensel: | bensin |
| makt: | 88 kW |
| motorstørrelse: | 1599 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| 1. opptak: | 2009 / 6 |
| MOT godkjent til og med: | 01-01-1990 |
| kilometerstand: | 93.568 KM |
| Mva. / margin: | Mva. |
| chassisnummer: | WMWMR32000TX***** |
| motorkode: | N12B16A |
| girkassekode: | GS6-55BG |
| farge: | zwart |
| kropp: | cabriolet |
| antall dører: | 2 |
Dr de Blecourtstraat 98
6541 DL Nijmegen
Nederland