
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | ID.4 77kWh 150kW Automaat First |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 150 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2020 / 12 |
| MOT godkjent til og med: | 29-12-2026 |
| kilometerstand: | 122.294 KM |
| : | € 12.650 inkl. mva |
| : | € 12.650 |
| : | € 10.500 |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 2.024 kg |
| skader: | achterscherm deur-achter deur-voor rechterschade achterklep achterlichten-rechts achterschade bumper reservewielbak alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee Gordels |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen InruiL! |
Pro LTD Ed. 77 kWh Fahrbereit LED Apple/Android Clima Camera LRHZ SHZ 6.855 km!
77Kwh Pro 204Pk 3FASE 93% SOH *Navi/Clima/Camera/Stoelverwarming
