
| Merke: | Seat |
| Mote modell: | Leon ST 14TSI 92kW E6 FR Business |
| brensel: | bensin |
| makt: | 92 kW |
| motorstørrelse: | 1395 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| 1. opptak: | 2015 / 4 |
| MOT godkjent til og med: | 01-07-2026 |
| kilometerstand: | 185.711 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.167 kg |
| skader: | achterschade alle-airbags-oké chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | wok-melding |