
| Merke: | Audi |
| Mote modell: | E-tron 71kWh 230kW Quattro 50 Launch Edition Plus |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 230 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2019 / 12 |
| MOT godkjent til og med: | 08-01-2028 |
| kilometerstand: | 165.620 KM |
| : | € 15.300 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 2.345 kg |
| skader: | främre vänstra stänkskärm venstre side skadet parkeerschade-voor alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
